VSO ujawnia najbardziej oszałamiające statystyki bramek własnych po zdobyciu przez NZ piłkarzy trzy w jednej grze

Hala piłkarska zawodzi

Trzymanie jednego w ramach wsparcia twojego zysku piłkarskiego sprawia, że czujesz miłość klauna. Zdobycie dwóch punktów ma cele (OG), o czym może ręczyć Jamie Carragher z Liverpoolu po tym, jak sport w opozycji do arcykonkurentów Manchesteru United, zapewnia legalnym zapalonym graczom honorowe stanowisko w hali piłkarskich niepowodzeń.

Wyobraźcie sobie zatem, jak musiała się czuć w niedzielnych butach Meikayli Moore z Liverpoolu, gdy wciąż zajmowała się zadaniami obronnymi dla nowozelandzkich Soccer Ferns w sporcie opozycyjnym wobec kobiecej reprezentacji USA (USNWT).

Światowa drużyna łamiąca pliki trzy ma cele

W dokładnie 35 minut Moore strzelił bramkę dla światowej drużyny, łamiąc trzy cele. Jej trener wyciągnął ją wcześniej niż w połowie czasu. Działania Barstool Sports przeniosły się później na Twittera z filmem z trzeciego z celów Moore'a, nazywając go „dzikimi rzeczami”.

Podczas gdy trzech OG Moore w dziedzinie sportowej jest na równi z maleńkim znanym belgijskim graczem ligi piłkarskiej Stanem van den Buysem, jej region świata uzyska wyraźne dodatkowe kliknięcia myszą, głównie z powodu tego, że Kiwi zdobył szkodliwy hat-trick. Optymistyczne hat-tricki mają miejsce, gdy zapaleni gracze oceniają gola głową, lewą nogą i prawidłową nogą; NFL to samo może być może zawodnikiem rzucającym, odbierającym i przyspieszającym do lądowania w jednym sporcie.

Szkodliwe statystyki hat-tricka Moore'a są jednak jednym z wielu umysłów w skarbcu OG światowej piłki nożnej. Od rankingu koszykówki OG na Madagaskarze po seryjnych przestępców i czystą niestosowną fortunę posłuszną, VegasSlotsOnline Aktualności zagłębił się w archiwa, aby przygotować serię niektórych z najbardziej pamiętnych porażek w piłce nożnej.

Szkodliwe odkupienie Duberry

Trzymając się szkodliwego tematu hat-tricka, skłania się środkowy obrońca Chelsea, Michael Duberry, który nawet na Twitterze w 2012 r. podzielił swoje wyczyny OG dla Oxford United w opozycji do Hereford United w angielskiej lidze piłkarskiej:

Wow!! Nie szukałem rekordów z jednego dnia, kocham to! Punktacja #IUszkodliwy Hatrick Lewa Stopa (OG) Header (OG) i Lovely Foot (OG)

— Michael Duberry (@Original_Dubes) 21 stycznia 2012

Duberry napisał później na Twitterze, że popełnił literówkę i że nie było trzech celów. To właśnie dodaje jego pamiętnikom dodatkowej pikanterii. Podczas gdy Moore wyglądała jak absolutny kosz nerwów, zanim stała się zygzakiem, Puchar Ligi, Puchar Zdobywców Pucharów UEFA i Duży Puchar Europy – przebojowy obrońca Chelsea z pewnością miał szansę na odkupienie. Po zdobyciu dwóch bramek ogólnych, aby utrzymać swoją fasetę w dół 1-2, mamuta strzelił z wyrównywacza w 90. minucie właściwą nogą, aby przerwać mecz 2-2, jak pokazuje ten film na YouTube:

Podczas gdy statystyki Duberry'ego wyprzedziły Jamiego Carraghera z Liverpoolu, obaj prowadzą na listach przebojów w brytyjskiej piłce nożnej w dwóch OG w tym sporcie. Dwaj OG Carraghera, a potem od nowa, są przedmiotami kolekcjonerskimi angielskiej Premier League, ponieważ dostali się tutaj w sporcie wysokiego napięcia w opozycji do swoich zręcznych konkurentów, Manchesteru United.

Winda Carraghera włączona

Jamie Carragher jest obecnie szanowanym ekspertem ds. piłki nożnej w brytyjskiej telewizji, teraz nie wpada w panikę, jeśli chodzi o zmierzenie się łeb w łeb z takimi osobami jak Roy Keane, aby interpretować jego opinie. Przez ponad 17 lat w Liverpoolu obrońca stał się dzielnym graczem franczyzy, wygrywając odpowiednio połowę w 496, 75 i 137 meczach w EPL, meczach pucharowych i Europie.

Niemniej jednak sport, który być może uciszyłby także urodzonego w Bootle byłego gracza, pojawił się tutaj jako młodszy, rywalizujący z małymi dziećmi Liverpudlianin w 1999 roku, nowy dzięki wsparciu w swoim pierwszym sezonie w pierwszej jedenastce Liverpoolu. Fan Manchesteru United, Jimmy McBride, udostępnił wideo z pracy na Twitterze, w którym Carragher z OG utalentowanych Czerwonych Diabłów w tym pamiętnym dniu na Anfield:

Gdy sport był w opozycji do ich trafnego rywala, miał już trzy minuty, a środkowy pomocnik Liverpoolu próbował tamować Ryana Giggsa skażonego głową. Tak jak Futbolowe zdjęcia Podzielona przez pracę klasyka opisanego na Twitterze, głowa Carraghera odbiła niepowstrzymany strzał przed jego bramkarzem, Sanderem Westerveldem, i doszedł do jego zysku.

Podczas gdy estetykę tego celu trzeba podziwiać, to samo nie składa się na 2d OG. Jeden ze zgiętych specjalnych rzutów wolnych Davida Beckhama wywołał wszelkiego rodzaju spustoszenie w polu karnym Liverpoolu na sześć jardów. Piłka uderzyła głową Henning Berga w nogę Rigobert Music, zanim rozciągnięty Carragher uderzył piłkę w jego zysk. Być może być może może to być gol, który zadecydował o meczu 3-2 na korzyść mężczyzn z Manchesteru.

Kibice Manchesteru United nie są teraz skłonni do zmęczenia dwoma OG obrońcy

Carragher jest jednym z najbardziej płodnych strzelców zawodowych OG EPL z siódemką. Kibice Manchesteru United nie są teraz skłonni do znużenia się dwoma ogólnymi bramkami obrońcy, które zdobyły przed Anfield Kop Conclude.

Najlepszy pozornie błąd Brodatego Borcharla

Niemal karbonowa replika klasycznego główki Carraghera pochodzi zza oceanu w obrębie starannie brodatego, wyciosanego z drzew Nate'a Borchalsa. Borchals, obecnie 40-letni i emerytowany, zajmuje spore miejsce na czele listy kontrolnej MLS dla większości zawodowych OG, z liczbą 5.

Podziwiaj kibiców Man Utd, w szczególności zwolenników LA Galaxy, cenią nagłówek pocisku, który Borchals umieścił przed swoim kolegą bramkarzem Portland Timbers. Kilka lat temu Galaxy uczcił czwartą rocznicę tego sportu w 2016 roku klipem z pięknie wysłanego OG:

Na kolanach, sapiąc i sapiąc przez swoją brodę ZZ-High-love, Borchals poprawnie rozdał Galaxy remis ze swoim golem w 83. minucie, w meczu kończącym się 1-1.

Podczas gdy Borchals ma postać w modzie Aleksieja Lallasa, jego zajęcie w piłkę nożną stało się o wiele mniej spektakularne. Wsparcie odwagi z Tuscon w Arizonie spędził większość swojej okupacji MLS 2003-2016 w Real Salt Lake City. Jego pierwszy OG pojawił się właśnie tutaj, kiedy wziął połowę w Colorado Rapids w opozycji do Dallas Burn w 2003 roku i przyczynił się do przegranej 3-4 dla swojego faceta. Los Angeles Galaxy stało się bogey zespołem Borchalsa. Strzelił dwa OG w pojedynkach Galaxy, jeden zgarnął połowę w Salt Lake w 2011 roku, a drugi w połowie w Portland w 2016 roku.

W trzech występach Borchalsa w reprezentacji USA nie zaliczył obu występów.

Seryjne przestępstwa Dunne'a

Feeble Everton, Manchester City, Aston Villa i defensywny kolos Queen's Park Rangers, Richard Dunne, ma do czynienia z największą liczbą OG w EPL, z dziesięcioma przeciwnikami. OptaJoe udostępnione przez stanowisko Twittera:

Dunne ominął bramkę w ciągu sześciu sezonów, które spędził w Evertonie. Jako zawodnik Manchesteru City jego ukryte umiejętności rozkwitły, ponieważ następny Cyrkulacja dzień po dniu wideo ujawnia:

W sporcie w opozycji do West Bromwich Albion w 2004 roku, długa piłka nad głową uderzyła w goleń obrońcy City, pozostawiając bramkarza Davida Jamesa z niedowierzaniem, ponieważ piłka przeleciała nad drogą.

Dunne nigdy nie wygrał sportu, w którym strzelił gola, ponieważ ujawnia się powyższa ocena 1-1.

Został wsparciem we wniosku OG w opozycji do Manchesteru United w latach 2004-05, strzelając z dystansu do defensywy, by wesprzeć City w porażce 0-2. Jego najbardziej dramatyczny OG stał się uderzeniem z woleja w róg bramki, gdy próbował wykazać skażenie Newcastle United, jak pokazuje ten klip na YouTube:

Dzięki nieświadomemu wsparciu Dunne'a, dziesięcioosobowy Newcastle uzyskał remis 2:2.

prowadzi wspólne akta dla najbardziej szkarłatnych kart w ramach EPL

Wsparcie Centrum Mamutów posiada również wspólne akta dotyczące najbardziej szkarłatnych kart w EPL, wraz z Patrickiem Vieirą i Duncanem Fergusonem.

Kapitulacja wspomnień Katanii

Calcio Catania to jedna z największych grup piłkarskich na Sycylii, nazwana tak na cześć drugiej co do wielkości metropolii na wyspie. Obecnie w Serie C, Catania jest wewnątrz i poza Serie A od momentu powstania w 1929 roku.

Przy jednej pamiętnej okazji w latach 1960-61 w meczu z Interem Mediolan na San Siro, zapaleni gracze Catanii strzelili bramkę, w której cztery mają cele. Franco Giavara poczęstował się dwoma, podczas gdy Elio Grani i Mario Corti przyczynili się do bicia po jednym na mapie do 0-5, jak pokazuje ten klip na YouTube:

Podczas gdy klub piłkarski ze wschodniej Sycylii, który rezygnuje z czterech celów, wydaje się dziwny, nasze kolejne statystyki z wyjątkowej ery EPL pokazują siedem minut niebezpieczeństw spiętrzonych na szczycie sezonu niebezpieczeństw.

Dno butelki Sunderlanda 2d

Wchodząc w mroźny mrok Wielkiej Brytanii w lutym 2003 roku, Sunderland AFC zaczął tracić piętnaście sportów. To, co wydarzyło się 1 lutego w opozycji do Charlton Athletic w starciu EPL, stało się mruczeniem lęku, a Sunderland wyciekł trzy OG w zaledwie siedem minut, jak pokazują te zdjęcia na YouTube:

Po pierwsze, czarne koty Steven Wright wbił strzał Marka Fisha w jego zysk, wcześniej niż przypadkiem młodszy Michael Proctor dołączył dwa dodatkowe poprzednio oglądane przez Thomasa Sorensena. Ostatni wynik końcowy Sunderland 1, Charlton 3. Porażka wysłała Sunderland na zaplecze EPL, gdzie mieli żyć jeszcze 113 dni.

Wspomnienia SOL z 149 OG

Madagaskar Stade Olympique L'Emyrne (SOL) w 2002 roku nadal rezyduje w pliku OG, który nigdy nie zostanie zmiażdżony. Drużyna z Antananarivo swój pierwszy tytuł mistrzowski zdobyła w 2001 roku, jednocześnie awansując do drugiej rundy afrykańskiej Ligi Mistrzów.

Gdy liga Madagaskaru z 2002 roku uzyskała całkowitą mapę do fazy playoff z czterema drużynami, SOL miał swoje spojrzenie na zdobycie innego tytułu. SOL został rozegrany 2-2 w meczu, który chciał znaleźć, a sędzia przyznał kontrowersyjną niespieszną karę. Kiedy więc SOL skonfrontował się z zawodnikami AS Adema, prawda jest męcząca dla SOL, a wczesna decyzja sędziowania była przeciw nim, kierownik SOL nakłaniał swoją drużynę do śpiewania przez zdobywanie punktów.